|
Malo wiec widziales meczy Skaby, przewiduje ze tylko te z zeszlego sezonu.
Co do samych eliminacji. Nie sadze ze sa parodia, po prostu kazdy sie przyzwyczail ze od pewnej rundy trafia sie na konkretna, znana marke, ale po reformie Platiniego ( dla nas na szczescie ) to sie zmienilo.
Dzisiejszy mecz Wisly byl dobrym meczem, tak samo jak nasz w Turcji bo mecz meczowi nierowny.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|