Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1939
Stary 03.08.2011, 23:00
Malo wiec widziales meczy Skaby, przewiduje ze tylko te z zeszlego sezonu.

Co do samych eliminacji. Nie sadze ze sa parodia, po prostu kazdy sie przyzwyczail ze od pewnej rundy trafia sie na konkretna, znana marke, ale po reformie Platiniego ( dla nas na szczescie ) to sie zmienilo.

Dzisiejszy mecz Wisly byl dobrym meczem, tak samo jak nasz w Turcji bo mecz meczowi nierowny.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując