Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.08.2011, 22:56
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Na razie te kwalifikacje LM to parodia.
Za to Wasze spotkanie z Gaziantepem był widowiskiem na niespotykaną skalę...

O meczu życia Skaby nie wspomnę

Nie zmarnujcie tego jutro i awansujcie do tej 4 rundy, żeby Wasze chwalenie się było w końcu adekwatne do sukcesów. Jak do tej pory to przerost formy nad treścią.
Odpowiedz cytując