0 22 napisał(a):

|
Na razie te kwalifikacje LM to parodia.
|
Za to Wasze spotkanie z Gaziantepem był widowiskiem na niespotykaną skalę...
O meczu życia Skaby nie wspomnę
Nie zmarnujcie tego jutro i awansujcie do tej 4 rundy, żeby Wasze chwalenie się było w końcu adekwatne do sukcesów. Jak do tej pory to przerost formy nad treścią.