Wyświetl pojedynczy post
nh79
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4033
Stary 03.08.2011, 22:55
jak dla mnie najlepszy mecz Wisly odkad prowadzi ja Maaskant.wreszcie zagralismy perfekcyjnie taktycznie i konsekwentnie do konca.tak dojrzalej Wisly nie widzialem dawno i LM jest naprawde blisko, oby tylko nie Kopenhaga, reszta moim zdaniem jest w zasiegu.Jedyne rozczarowanie dla mnie to Kirm, ale jest Ivica, Genkov moim zdaniem odpali, nie ma sensu w 4 rundzie ryzykowac wprowadzania zawodnika niezgranego z druzyna.wielkie brawa dla wszystkich trenera, zespolu, kibicow.no i ciekawy jestem co teraz Penev powie
Odpowiedz cytując