Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1936
Stary 03.08.2011, 22:53
Sa kibice Legii/Lecha/Polonii czy kogo tam jeszcze chcecie, ktorzy kibicuja TYLKO wlasnej druzynie i chca by reszta przegrala. Nie widze w tym nic zlego.
Dodatkowo jest tez wielu kibicow Wisly, ktorzy wylewaja swoje zale, nie tutaj bo by polecieli, po prostu w necie/tv/radiu.
Takich ludzi po kazdej stronie jest multum, ani Legia ani Wisla nie jest w tym aspekcie lepsza czy gorsza.

Gratuluje wygranej, jest mi obojetne czy Wisla wygra czy przegra


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując