TymonPRO napisał(a):

Ale żale kibice Legii wylewają,zazdrość
|
To samo zauważyłem. Ciekaw jestem jak jutro zagrają podopieczni złotoustego Maciusia
Szacunek dla gościa z Bochni, który skierował kilka ciekawych słów w stronę sfrustrowanych kibiców Legii. Nie znaczy to jednak, że nie życzę im awansu.