Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1935
Stary 03.08.2011, 22:49
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Ale żale kibice Legii wylewają,zazdrość
To samo zauważyłem. Ciekaw jestem jak jutro zagrają podopieczni złotoustego Maciusia

Szacunek dla gościa z Bochni, który skierował kilka ciekawych słów w stronę sfrustrowanych kibiców Legii. Nie znaczy to jednak, że nie życzę im awansu.
Odpowiedz cytując