Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4028
Stary 03.08.2011, 22:46
Więc jesteśmy w Europie do grudnia aczkolwiek zawsze musi być jakaś łyżka dziegciu - kluczowa bramka na 2:0 dzisiaj to prezent od sędziego. Z tego dwumeczu zapamiętam tylko to, że mieliśmy kupe szczęścia i Meliksona.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując