Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
bezimiennyeu
Member
Od: 06.2011
Offline
#
1494
03.08.2011, 22:38
Nie wiem po co z tym wyjechałeś , naucz się czytać bo napisałem skąd bd mógł sciągnąć a nie skąd mogę JUŻ sciągnąć . Nie bd się napinał na forum . Żenada
Ostatnio edytowane przez bezimiennyeu : 03.08.2011 o godz. 22:40.
bezimiennyeu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bezimiennyeu
Znajdź inne posty napisane przez bezimiennyeu