Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1931
Stary 03.08.2011, 22:34
Nie obrażę się, jeśli Śląsk i Legia awansują do dalszych rozgrywek.
Liga ligą, możemy sobie pluć na Legię do woli, ale puchary to inna bajka i tutaj każda polska drużyna jest dla mnie ważna...
Odpowiedz cytując