|
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, a ten nasz Melikson jakby to ujął Kazimierski (były trener bramkarzy) to taki TURBOKOZAK. Niestety prawdopodobnie zimą, najpóźniej latem odejdzie :-(
Co do następnego meczu - niezależnie na kogo byśmy trafili w tej 4 rundzie Biton musi wskoczyć za Genkova do pierwszego składu. W drugiej połowie odnosiłem wrażenia jakby Bułgara nie było w ogóle na boisku.
|