Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1930
Stary 03.08.2011, 22:25
@Up
Nie przeglądam zbyt często forum w Hyde parku sportowym więc nie wiem jak to jest.
Ale doceniam to bo jak oglądam OSI i słucham gości z Warszawy to gul im strasznie skacze.
Odpowiedz cytując