|
Powiem tak,zagraliśmy mądrze i konsekwentnie w niektórych momentach gdy bułgarzy nic nie grali cisnęło się tylko na usta,żeby ich dobic i lac ile wlezie no ale taka taktyka RM i co by nie mówic przyniosło zamierzony efekt.Bramka dla Litexu totalny przypadek,przed wolnym powiedziałem sobie pod nosem ,,pachnie jakąś frajerską bramką'' no i tak niestety się stało.Każdy rywal na którego możemy trafic przy dobrej dyspozycji,pełnym składzie,na twierdzy przy Reymonta jest do ogrania.Osobiście liczę na APOEL,Bate bądź Zagrzeb,w Izraelu grałoby się cieżko,wszyscy pamiętamy mecz z Beitarem no ale u siebie moglibyśmy ich ponieśc,co nie zmienia faktu,że wyjazd do Borysowa byłby zdecydowanie przyjemniejszy.Martwi kartka dla Melexa bo jak załapie kartke w 1 meczu zabraknie go nam w rewanżu.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|