Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4009
Stary 03.08.2011, 22:15
Heh ja właśnie myśle wyjatkowo przeciwnie. Teraz to my mamy chyba sezon konia w tych rozgrywkach (poczawszy od słupków i poprzeczek na wyjedzie,a konczac na czerwonej i karnym z dupy dzis ) .

Dlatego licze,ze trafimy na Apoel i w koncu upragniona grupa jest.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując