Heh ja właśnie myśle wyjatkowo przeciwnie. Teraz to my mamy chyba sezon konia w tych rozgrywkach (poczawszy od słupków i poprzeczek na wyjedzie,a konczac na czerwonej i karnym z dupy dzis )

.
Dlatego licze,ze trafimy na Apoel i w koncu upragniona grupa jest.