|
Kirm zagrał dobrze, ale mógł się lepiej zachować w dwóch sytuacjach w pierwszej połowie. Wydaje mi się, że na ten moment lepszy jest jednak Iliew. Chyba ta kontuzja nieco przeszkodziła Andrazowi, ale widać postępy.
Co do Genkowa to dałbym mu jeszcze szansę z Polonią. Żeby się przełamać trzeba grać, ale jeśli tak się nie stanie z Polonią, to wtedy śmiało można wypróbować Bitona.
|