arrosmay napisał(a):

Nie od dziś i nie od wczoraj wiadomo, że Pareiko świetnie mówi w naszym języku, zresztą chyba najlepiej spośród zagranicznych
|
Jovanic i Jirsak lepiej mówią

No chyba, że masz na myśli tych zawodników, którzy przyszli do nas w tym roku.