Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12383
Stary 03.08.2011, 22:09
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Nie od dziś i nie od wczoraj wiadomo, że Pareiko świetnie mówi w naszym języku, zresztą chyba najlepiej spośród zagranicznych
Jovanic i Jirsak lepiej mówią No chyba, że masz na myśli tych zawodników, którzy przyszli do nas w tym roku.
Odpowiedz cytując