Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
4003
03.08.2011, 22:06
tommasi
napisał(a):
jak nie w tym roku to juz chyba nigdy
Jak nie w tym roku, to za rok. Albo za dwa.
minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!):
Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
prober
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do prober
Odwiedź stronę domową użytkownika prober!
Znajdź inne posty napisane przez prober