Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4001
Stary 03.08.2011, 22:02
Na tą chwilę - za chuja nie myślałem że zagramy aż tak dobrze i aż tak mądrze.
Jak dla mnie najlepszy mecz Wisły od Beitaru...tyle że nie tylko w pucharach a w ogóle.Oczywiście były lepsze mecze(jakościowo) w lidze, tyle że z pionkami.
Jak na przeciwnika i wagę meczu - rewelacja
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując