Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4256
Stary 03.08.2011, 21:56
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
No i co? Zwalniamy Maaskanta po jednym nieudanym meczu no nie? Przecież to słaby trener i bronią go tylko wyniki..
Przygotowanie fizyczne? Taktyka? Nie no przecież to kompletny nieudacznik!
To oczywiście ironia, ale mam nadzieje, że co poniektórzy zrozumieją o co kaman i zastanowią się 5 razy zanim znowu walną głupotę.
Z pozdrowieniami dla normalnych arrosmay vel Luta .
No co ty. Dla czesci Maskaant to dalej nieudacznik a awans zalatwil nam sedzia i ta nierowna kempka trawy w Parku Jordana Tylko kiedy oni odloza PlayStation zeby to skomentowac?
Odpowiedz cytując