Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4255
Stary 03.08.2011, 21:38
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
No i co? Zwalniamy Maaskanta po jednym nieudanym meczu no nie? Przecież to słaby trener i bronią go tylko wyniki..
Przygotowanie fizyczne? Taktyka? Nie no przecież to kompletny nieudacznik!
To oczywiście ironia, ale mam nadzieje, że co poniektórzy zrozumieją o co kaman i zastanowią się 5 razy zanim znowu walną głupotę.
Z pozdrowieniami dla normalnych arrosmay vel Luta .
Nie kop sie z koniem bo to nic nie da - przy nastepnym słabszym meczu płaczki sie odezwa znowu.
Odpowiedz cytując