Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4254
Stary 03.08.2011, 21:31
No i co? Zwalniamy Maaskanta po jednym nieudanym meczu no nie? Przecież to słaby trener i bronią go tylko wyniki..
Przygotowanie fizyczne? Taktyka? Nie no przecież to kompletny nieudacznik!
To oczywiście ironia, ale mam nadzieje, że co poniektórzy zrozumieją o co kaman i zastanowią się 5 razy zanim znowu walną głupotę.
Z pozdrowieniami dla normalnych arrosmay vel Luta .
Odpowiedz cytując