Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3992
Stary 03.08.2011, 21:28
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
I to jest to na co czekalismy tyle lat! Inteligencja, spokoj, zawodnicy ktorzy wiedza czego chca! Nie graja pieknie a wygrywaja!


Juz tylko krok....


Borek + ten staruch to dzisiaj jechali po Nunezie i to ostro.... niech chociaz udaja ze kibicuja Wisle!


Przedluzyc kontrakt z trenerem jak najszybciej! A Tom dzis nie istnial !

Lzy w oczach
Ten staruch to Andrzej Iwan, Wiślak, były piłkarz naszej drużyny
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując