Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline
#
3992
03.08.2011, 21:28
Lechista69
napisał(a):
I to jest to na co czekalismy tyle lat! Inteligencja, spokoj, zawodnicy ktorzy wiedza czego chca! Nie graja pieknie a wygrywaja!
Juz tylko krok....
Borek + ten staruch to dzisiaj jechali po Nunezie i to ostro.... niech chociaz udaja ze kibicuja Wisle!
Przedluzyc kontrakt z trenerem jak najszybciej! A Tom dzis nie istnial
!
Lzy w oczach
Ten staruch to Andrzej Iwan, Wiślak, były piłkarz naszej drużyny
Ave
Wisła
iiYama
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iiYama
Znajdź inne posty napisane przez iiYama