Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
tomas_n
Member
Od: 10.2008
Offline
#
3978
03.08.2011, 19:22
a może chce żeby ktoś ogarnięty na lewej stronie pomógł Diazowi?
zobaczymy ,byle przeszli bo będą masowe samobójstwa na terenie całego kraju
tomas_n
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomas_n
Znajdź inne posty napisane przez tomas_n