Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Jachu018
Junior Member
Od: 02.2011
Skąd: Poznań
Offline
#
3977
03.08.2011, 18:52
Ciekawe czemu nie Wilk?
Kontuzja, czy jednak Maaskant woli kogoś, kto umie też kreować grę?
Kibic z
P
oznania
Jachu018
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jachu018
Znajdź inne posty napisane przez Jachu018