|
Oj boję się tego meczu i tego ustawienia. Nunez jest mało odpowiedzialny i niezgrany z drużyną, nie wiem czy podoła zadaniom typowego DM, z drugiej strony granie bez dwóch DM-ów przy naszej obronie to kiepski pomysł. Mieć tylko nadzieję, że nastrzelamy przynajmniej tyle samo, co Bułgarzy.
|