Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Evenstar
Member
Od: 04.2009
Skąd: Koszalin
Offline
#
4209
03.08.2011, 18:30
Witam, kiedy zaczyna sie studio przedmeczowe? Podobno mialo byc juz od 19 30 a tutaj nic.
Evenstar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Evenstar
Znajdź inne posty napisane przez Evenstar