Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
Od: 07.2009
Offline
#
3654
03.08.2011, 18:27
JPnaStówe
napisał(a):
odkupie po meczu bilet Wisła-Liteks , jakby ktoś chciał sprzedać pisać na priv ! (dane mogą być zamazane na bilecie)
pisać na priv , zapłace dużo.
nikt nie chce odsprzedać biletu ? pisać na priv !
Ostatnio edytowane przez JPnaStówe : 04.08.2011 o godz. 00:33.
JPnaStówe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JPnaStówe
Znajdź inne posty napisane przez JPnaStówe