Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3654
Stary 03.08.2011, 18:27
JPnaStówe napisał(a):Wyświetl post
odkupie po meczu bilet Wisła-Liteks , jakby ktoś chciał sprzedać pisać na priv ! (dane mogą być zamazane na bilecie)
pisać na priv , zapłace dużo.
nikt nie chce odsprzedać biletu ? pisać na priv !
Ostatnio edytowane przez JPnaStówe : 04.08.2011 o godz. 00:33.
Odpowiedz cytując