Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3971
Stary 03.08.2011, 17:33
Najważniejszy mecz to będzie jednak ten w nastepnej rundzie. Dla mnie dzisiaj ich wytłumczemy jak swego czasu Beitar'a ! JAZDA JAZDA JAZDA!!!!
Odpowiedz cytując