Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1138
Stary 03.08.2011, 17:12
jak już mowa o Civicu VI generacji to nie 1.6 a 1.5 v-tec. spalanie to samo a mocy sporo więcej. W dodatku osiągi są jak na takie autko bardzo dobre. Rocznikowo już gorzej. Kolego adam_09 - powiedz Ty mi co masz do Renówek? Renault robi bardzo dobre silniki a to że np Ty albo Twój znajomy trafił na zarżniętego trupa to nie ma odzwierciedlenia w całej reszcie. Ja osobiście jeżdżę Renault Megane 99r. 1.6 16v i jestem bardzo zadowolony. W kwietniu założyłem LPG Sekwencję IV generacji i śmiga jedyne co mi nie pasuje to to że jest to wąskie auto w środku. Chetnie bym się zamienił na Lagune 1ph2 hatchback z silnikiem 1.8 16V albo 2.0 16V. Jest to obszerniejsze auto i bardzo fajne i wygodne do tego te silniczki daja radę a cena? no do 8 tyś można ładną w gazie kupić roczniki 99-00
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując