Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.08.2011, 16:12
Cytat:
Jak u Was idą bilety na Turków? zapowiada się komplet?
Raczej nie. Żyleta pełna, górne trybuny w granicach 75-100% w zależności od sektora, dolne trybuny w większości w okolicach 25-50%, kilka mniej popularnych sektorów gdzieś poutykanych w dziwnych miejscach - pusta. Pewnie jeszcze trochę przybędzie, ale kompletu bym się nie spodziewał.

Cytat:
Oj slabi z was by byli trenerzy, tu nie chodzi o brak Kucharczyka tylko o przejscie Radovicia ze srodka na skrzydlo. W srodku Serb gra ostatnio swietnie a na skrzydle kazdy wie jak on gra.
Przesunięcie go na środek też trochę zmieniło jego styl gry, także jak występuje czasem na skrzydle. Kiedyś grał przyklejony do linii, teraz mocno schodzi do środka. O Radovića bym się akurat nie martwił.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 03.08.2011 o godz. 16:15.
Legionista
Odpowiedz cytując