Aaaa ale mnie ciśnie
jak dawno nie czulem tego dreszczyku,cos jak wlasnie czesto przypominany rewanz w Atenach
DZIS OBOWIAZKIEM KAZDEGO KTO MIENI SIE KIBICEM WISLY JEST DOPING CALE 90 MINUT,I DOPROWADZENIE ZEBY BUŁGAROM ZROBILO SIE W GACIACH MIĘKKO.
DO BOJU WISEŁKO,ZROB JESZCZE JEDEN KROK I PUCHARY NASZE!