Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3965
Stary 03.08.2011, 16:11
Aaaa ale mnie ciśnie

jak dawno nie czulem tego dreszczyku,cos jak wlasnie czesto przypominany rewanz w Atenach

DZIS OBOWIAZKIEM KAZDEGO KTO MIENI SIE KIBICEM WISLY JEST DOPING CALE 90 MINUT,I DOPROWADZENIE ZEBY BUŁGAROM ZROBILO SIE W GACIACH MIĘKKO.

DO BOJU WISEŁKO,ZROB JESZCZE JEDEN KROK I PUCHARY NASZE!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując