kreseq napisał(a):

..............
Przywodcow mozna oceniac wedle wlasnych przekonan, ale lepiej wstrzymac sie od oceny walczacych w miescie mlodych,straszych,kobiet,dzieci - po prostu szeregowych w tej wojnie.
Komuchy namawialy i zagrzewaly do walki i kazdy wie czemu, dowodztwo nasze dalo w pewnych aspektach ciala - tyle i az tyle.
|
Co mogło innego zrobić dowództwo - bo nikt jeszcze tego nie wyjaśnił? Czemu dali ciała? Sam piszesz ze walki i tak by wybuchły.Lepiej było walczyć bez jakiejkolwiek organizacji?