Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1919
Stary 03.08.2011, 16:01
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Jak u Was idą bilety na Turków? zapowiada się komplet?
Szczerze wątpie. Na żylete wszystkie poszły wczoraj, a na pozostałe trybuny większość, ale jeszcze sporo zostało. Tak to jest jak mózgi dają bilety za 70 złotych na trybune za bramką(tą na której jest sektor gości), dla osób bez karnetów. Karnetowcy mają "taniutkie" na tą trybunę, bo tylko za 55zł.
Odpowiedz cytując