Antystenes napisał(a):

|
Jak u Was idą bilety na Turków? zapowiada się komplet?
|
Szczerze wątpie. Na żylete wszystkie poszły wczoraj, a na pozostałe trybuny większość, ale jeszcze sporo zostało. Tak to jest jak mózgi dają bilety za 70 złotych na trybune za bramką(tą na której jest sektor gości), dla osób bez karnetów. Karnetowcy mają "taniutkie" na tą trybunę, bo tylko za 55zł.