Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15273
Stary 03.08.2011, 15:33
Ano Probierz na dziś ciśnienia nie ma by łapać się ochłapów.Karuzela się do zimy pewnie nie raz zakręci.Tak po prawdzie to jak dziś zaliczamy wtopę z Litexem to najpewniej w niedalekiej przyszłości miejsce w Wiśle się zwolni.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując