Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
3962
03.08.2011, 15:08
Będzie dobrze!!! Jedną z kluczowych rzeczy będzie nasz doping. Niezależnie kto siedzi na jakim sektorze dajmy z siebie wszystko!!Zgniećmy ich dopingiem umiemy to robić najlepiej w Polsce!
Quorth
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Quorth
Znajdź inne posty napisane przez Quorth