TSW_forever napisał(a):

|
Dzięki, sprawdzę. A może znasz jakąś inną knajpę z C+, najlepiej w okolicach Oliwy, może też być Sopot ? Czy w Maxie można obejrzeć aktualnie meczyki ?
|
Tu już ci niestety nie pomogę, do Maxa (jak i Oliwy czy Sopotu) mam troszkę odległości i puby odwiedzam jedynie raczej w centrum. Może inni koledzy z Gdańska będą wiedzieć lepiej.