|
Spodziewam, się meczy podobnego w Lovechu, to oni będą prowadzić grę, a my w odpowiednich momentach doskakiwać pressingiem i wyprowadzać kontry. Licze że Melikson zagra na środku bo to dla mnie jego optymalna pozycja.
Mam nadzieje tylko że jak uda nam się nawet strzelić gola to nasi nie poczują sie za pewnie i nie pomyślą że awans już pewny, bo Litex nie zależnie od tego czy strzelimy czy nie potrzebuje dwóch bramek.
|