Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3960
Stary 03.08.2011, 14:33
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Dziś będzie powtórka jak z Beitarem 3 lata temu czyli wysokie zwycięstwo. Takie mam przeczucie. Minimum 3 golami.
Co niektorzy maja z tym Beitarem? Ten mecz obrosl juz legenda jak mecze z Schalke czy Parma.

Mecz z Litexem to bedzie zupelnie inne spotkanie niz z Beitarem. Inny przeciwnik, inna Wisla, inne okolicznosci, wtedy musielismy sie na Beitar rzucic od poczatku by odrobic jak najszybciej starty z Jerozolimy. Padla szybko pierwsza bramka i poszlo z gorki wiec skonczylo sie na 5:0. Dzis tak nie bedzie bo my nie mamy czego odrabiac i po co rzucac sie do ataku. Bedziemy napewno grac rozwaznie i przede wszystkim pilnowac tylow oraz czekac na swoje szanse. Mecz bedzie zaciety i rzadnego zwyciestwa trzema bramkami bym nie oczekiwal chyba, ze bysmy juz na poczatku szybko strzelili dwie bramki (malo prawdopodobne) co by dla Bulgarow oznaczalo koniec.
Odpowiedz cytując