Reksio33 napisał(a):

|
Dziś będzie powtórka jak z Beitarem 3 lata temu czyli wysokie zwycięstwo. Takie mam przeczucie. Minimum 3 golami.
|
Co niektorzy maja z tym Beitarem?

Ten mecz obrosl juz legenda jak mecze z Schalke czy Parma.
Mecz z Litexem to bedzie zupelnie inne spotkanie niz z Beitarem. Inny przeciwnik, inna Wisla, inne okolicznosci, wtedy musielismy sie na Beitar rzucic od poczatku by odrobic jak najszybciej starty z Jerozolimy. Padla szybko pierwsza bramka i poszlo z gorki wiec skonczylo sie na 5:0. Dzis tak nie bedzie bo my nie mamy czego odrabiac i po co rzucac sie do ataku. Bedziemy napewno grac rozwaznie i przede wszystkim pilnowac tylow oraz czekac na swoje szanse. Mecz bedzie zaciety i rzadnego zwyciestwa trzema bramkami bym nie oczekiwal chyba, ze bysmy juz na poczatku szybko strzelili dwie bramki (malo prawdopodobne) co by dla Bulgarow oznaczalo koniec.