Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Gradzik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
3959
03.08.2011, 14:29
sportnh
napisał(a):
ZMUSZONY grac z KONTRY?
Intuicja mi mówi, że nasi siądą na nich pressingiem. Gra będzie rwana i agresywna. Nie stracić bramki w pierwszej połowie, dobra zmiana w drugiej i IV runda nasza.
NA ZAWSZE WISŁA
Gradzik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gradzik
Znajdź inne posty napisane przez Gradzik