Wiem, że sprawa nijak łączy się z naszym klubem, ale obrazuje jak nieudolną instytucją jest ZIKiT, który prowadzi budowę naszego stadionu:
Cytat:
Szykują się kolejne opóźnienia na rondzie Ofiar Katynia. Trójpoziomowe skrzyżowanie z tunelem i estakadą na pewno nie będzie gotowe we wrześniu - jak zapowiadali urzędnicy. A to już był trzeci termin zakończenia plac budowlanych wyznaczony przez urzędników miejskich.
Gotowym rondem kierowcy pojadą najwcześniej na przełomie listopada i grudnia. Ale jeśli ulewne deszcze dalej będą wstrzymywać prace, niewykluczone, że i tego terminu nie uda się dotrzymać. Wtedy pojawi się groźba oddania ronda do użytku dopiero w roku 2012. Ta budowa zaczyna powoli przypominać prace nad stadionem Wisły Kraków. Rozpoczęły się w 2004 roku, a zostaną zakończone w zimie 2012.
Nowoczesne rondo pierwotnie miało zostać ukończone dla kierowców już 31 grudnia 2010 roku.
|
Bardzo podobna sytuacja jak na stadionie Wisły, kolejne opóźnienia, kolejne terminy..