Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3955
Stary 03.08.2011, 13:59
CH. napisał(a):Wyświetl post
Tylko żebyś daty ślubu nie pomylił



Miazga, dobrze że chociaż wiesz ze żyjesz. Chyba..Jeden z najważniejszych meczów Wisły od 10 l.. data znana od paru tygodni ,bębnią o tym i powtarzają we wszystkich stacjach telewizyjnych, radiach, portalach internetowych czy nawet w kolejce do masarni ..a on myślał że wtorek.

Co do meczu, ważne że Pareiko i Mały wracają. A przede wszystkim Mały, na którego bardzo liczę w tym meczu. Głód piłki bardzo odczuwa i teraz jest nabuzowany do granic możliwości. To może być jego plusem!Chcę tego Małeckiego kiedy wychodzi na boisko z pianą w na mordzie kiedy rywale zsuwają mu się z drogi.
No powiedzmy 3 co do ważności bo z Panathinaikós Ateny było blisko w rewanżu do awansu do LM, zaś Anderlecht powinien być w naszym zasięgu (niestety ten dwumecz też przegraliśmy). Teraz Litex i ... może IV runda. I to jest całkiem realne.
Odpowiedz cytując