Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline
#
3952
03.08.2011, 13:18
Ja niestety pracuję dzisiaj od 15:00 do 1:00.
Polskie radia nie nadają w UK więc jestem zmuszony do ekstremalnego rozwiązania.
Telefon na słuchawkach, dzwonie do żony a ona kładzie swój telefon blisko TV i połączenie 2x45min.
Baterie muszę naładować
Kris Dee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kris Dee
Znajdź inne posty napisane przez Kris Dee