Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3950
Stary 03.08.2011, 12:47
skeba napisał(a):Wyświetl post
Myślałem, ze mecz jest we wtorek - tak jak w zeszłym tygodniu i umówiłem się na środę na balet i nie będę mógł obejrzeć spotkania.
Tylko żebyś daty ślubu nie pomylił



Miazga, dobrze że chociaż wiesz ze żyjesz. Chyba.. Jeden z najważniejszych meczów Wisły od 10 lat.. data znana od paru tygodni ,bębnią o tym i powtarzają we wszystkich stacjach telewizyjnych, radiach, portalach internetowych czy nawet w kolejce do masarni ..a on myślał że wtorek.

Co do meczu, ważne że Pareiko i Mały wracają. A przede wszystkim Mały, na którego bardzo liczę w tym meczu. Głód piłki bardzo odczuwa i teraz jest nabuzowany do granic możliwości. To może być jego plusem!Chcę tego Małeckiego kiedy wychodzi na boisko z pianą w na mordzie kiedy rywale zsuwają mu się z drogi.
Ostatnio edytowane przez CH. : 03.08.2011 o godz. 12:54.
Odpowiedz cytując