1q2 napisał(a):

Z Towarzyszem Gwiaździstym nie wygracie - on żyje w świecie urojeń - zostawcie chłopaka w spokoju
|
Towarzyszy szukaj w swojej rodzinie. Z racji postkomunistycznych bredni które zazwyczaj wypisujesz w politycznym musisz mieć ich tam sporo. Pewnie teraz tow. Tusk rzucił cię na odcinek "Wisła Kraków" i punktujesz wpisami zwalczając reakcję.