Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4557
Stary 03.08.2011, 12:14
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Warto zobaczyc. Temat moze nie do konca zwiazany z kibicowaniem na stadionie, jednak dotyczy kibicow i zachowan policji w dniu 1 sierpnia
http://www.youtube.com/watch?v=NdHY8...eature=feedlik

Gazeta Polska owszem, ale film sam sie broni i nie wazne kto go nakrecal.
az nóż sie w kieszeni otwiera - ale to ze to s....ysyny sa i prowojuja na kazdym kroku to doskonale wie kazdy co byl choc 3-4 razy na wyjezdzie , dobrze ze choc ta Gazaeta Polska jest po stronie kibicow...
Odpowiedz cytując