Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
Od: 07.2009
Offline
#
3652
03.08.2011, 12:04
odkupie po meczu bilet Wisła-Liteks , jakby ktoś chciał sprzedać pisać na priv ! (dane mogą być zamazane na bilecie)
JPnaStówe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JPnaStówe
Znajdź inne posty napisane przez JPnaStówe