Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3652
Stary 03.08.2011, 12:04
odkupie po meczu bilet Wisła-Liteks , jakby ktoś chciał sprzedać pisać na priv ! (dane mogą być zamazane na bilecie)
Odpowiedz cytując