Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12378
Stary 03.08.2011, 12:01
Tak właśnie się zastanawiałem rano (jeszcze przed przeczytaniem info o Chrapku), czy nie powinniśmy chłopaka gdzieś wypożyczyć.

No cóż, mam nadzieje, że w Kolejarzu dostanie trochę więcej szans, niż dostał Kamil Rado i się pokaże z dobrej strony
Odpowiedz cytując