palikot napisał(a):

PS. ZRÓBMY TEMU BRAMKARZOWI KOCIOŁ... A'LA EMILIAN EMILIAN!!!
|
W sumie to może być świetny pomysł. W zeszłym sezonie bramkarz Qarabachu tak się wystraszył młynu Borussi Dortmund, że na dzień dobry puścił 3 szmaty. Na Suchych Stawach bronił za to dość pewnie.
http://www.youtube.com/watch?v=GGo0TWWxXlk