Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3948
Stary 03.08.2011, 11:29
palikot napisał(a):Wyświetl post

PS. ZRÓBMY TEMU BRAMKARZOWI KOCIOŁ... A'LA EMILIAN EMILIAN!!!
W sumie to może być świetny pomysł. W zeszłym sezonie bramkarz Qarabachu tak się wystraszył młynu Borussi Dortmund, że na dzień dobry puścił 3 szmaty. Na Suchych Stawach bronił za to dość pewnie.

http://www.youtube.com/watch?v=GGo0TWWxXlk
Odpowiedz cytując