Na Kirma bym tak nie siadal, przeplata gorsze mecze z lepszymi, ale jak juz ktos powiedzial, ze jest pierwszym rezerwowym na skrzydelko
Co do Gienkova, to swoje szanse juz mial i w 4 meczach nie mial nawet jednej pozytywnej akcji, nawet "w powietrzu' wygladal slabiutko dlatego moim zdaniem zasluzyl na lawke..