Wyświetl pojedynczy post
Mike+
Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4200
Stary 03.08.2011, 10:34
AZS_Lublin napisał(a):Wyświetl post
Problem! Wracam z pracy o 23, jak mógłbym obejrzeć powtórkę meczu odrazu po przyjściu do domu? Ipla wyemituje powt jakies 2 dni pozniej, a polsatsport we czwartek o 16:10 jak ja pracuje od 14:30! Lipa.
Macie jakiś pomysł jak mi pomóc?
PS: nie mam nagrywarki DVD :(
http://www.polsatsport.pl/Program_TV...ml#sport_extra

O 22:40 na Polsat Sport Extra jest w programie "Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 3. rundy kwalifikacyjnej". Bardzo prawdopodobne, ze to będzie właśnie retransmisja meczu Wisła-Litex.
Odpowiedz cytując