|
Senior Member
Offline
|
#3943

03.08.2011, 09:48
|
skeba napisał(a): 
Jednym słowem - spier....em sprawę...
Myślałem, ze mecz jest we wtorek - tak jak w zeszłym tygodniu i omówiłem się na środę na balet i nie będę mógł oglądnąć spotkania. Czy można gdzieś sms wysłać z relacja dokładna, czy coś takiego ?
Byłbym wdzięczny.
Znalazłem takie coś, czy to jest to ?
SMS o treści: RELACJE.WISLA pod numer: 72140 - half to half (2 SMS-y) - wynik z najbliższego rozgrywanego meczu - do przerwy oraz po zakończeniu - obydwa z krótkim opisem meczu - koszt 2 PLN + VAT
|
tak to jest to
|
|