Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Aaarrgh
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15263
Stary 03.08.2011, 09:48
@Gwiaździsty wydaje mi się, że dobrze odczytujesz motywy - w tym wszystkim chodzi o PR. Nie mam do legionistów pretensji o to, że z każdym rokiem coraz liczniej i coraz widoczniej pojawiają się w barwach klubowych na obchodach powstania. Świetnie że tam są, takie rocznice wymagają obecności młodych ludzi, bo powstańców coraz mniej i ktoś musi kultywować pamięć o tych 63 dniach walk.

Nie podoba mi się hipokryzja - jak trzeba się pokazać jako patrioci dwa razy w roku (1.08 i 11.11) to w barwach i z podniesionym czołem, ale jak tylko zdarzy się okazja dokopać lokalnemu rywalowi, to nagle wzniosłe słowa idą w niepamięć, okazuje się że nie każdy Polak jest godzien być patriotą i kończy się to tak, że nikt się nie chce przyznać do tego, kto 11 listopada pociął nożami dwóch polonistów (kosmici?).
Odpowiedz cytując